Į pradžią > Briedas > Mindaugui Peleckiui siunčiamas atsiprašymas

Mindaugui Peleckiui siunčiamas atsiprašymas

2012.02.12

Kol visi buvo susirūpinę ACTA, aš kariavau vieną niekingiausių karų savo gyvenime, kurį neišvengiamai pralaimėjau, nes pas mane atėjo Mindaugas Peleckis, ir mane suvartė, o grasindamas Baudžiamuoju ir Civiliniu kodeksu, privertė nuleisti galvą bei paneigti tai, ką anksčiau esu parašęs, paliesdamas šį asmenį.

Mindaugas Peleckis – iš tiesų yra unikalus žmogus, kuris taip nuostabiai ir gražiai rašo, o jo recenzijos tokios išsamios, kad nieko kito nelieka, kaip tik pripažinti, jog mano įrašas apie jį buvo klaidinantis visuomenę ir aš, jį paskelbdamas, padariau žalą, kurią esu priverstas atitaisyti…

Na nesigauna man taip…

Komentarų nereikia?

Komentarų nereikia?

Mindaugas Peleckis išties yra pats didžiausias grafomanas, nesugebantis rišliau surišti tarpusavyje bent kelių sakinių, ir tuo pačiu metu leidžiantis sau manyti, jog yra labai kietas, subtilus, na neslėpkim ir to, jog ir genialus rašytojas, publicistas ir t.t. Nesiimu vertinti jo kaip rašytojo, kadangi šiandien džiaugiuosi, jog jo rašinių nesu skaitęs, tačiau tai, kokias recenzijas jis rašo man leidžia nedviprasmiškai pavadinti jį grafomanu. Jis jų nerašo, atsivertus kurią nors iš jų yra 90 procentų garantija, jog Jums bus pateiktas šūdas gryniausiame savo pavidale, todėl bet kuris skaitytojas tik sugaiš su jomis laiką. Likę 10 procentų paskaitomų recenzijų, yra kompiliacinio pobūdžio, todėl, jeigu nebūsite skaitę ankstesnių nuomonių, yra nedidelė tikimybė, jog kažką naujo visgi galite sužinoti. Nors dar yra klausimas, kaip jis tą informacija sugebės apdoroti, nes dažnai nėra pajėgus apdoroti tos informacijos.

Beje, buvo atliktas nedidelis stebėjimas. Pas mane komentaruose jis buvo pakankamai atidus, skaitydamas manuosius komentarus, sugebėdavo pastebėti gramatines klaidas, nesuderintus žodžius, tačiau jam niekaip nepavyko suformuluoti priekaištų man, rėkė apie kažkokį šmeižtą, kurio aš, na, niekaip neįžvelgiu, apie kažkokias metodologines nuostatas, kurių nesugebėjo įvardinti, o visame tekste nurodė tik vieną klaidą, kurią aš pataisiau. Akivaizdu, jog tai yra oligofrenijos simptomai, kuriuos reikia kuo greičiau tirti, tam jog būtų pradėtas nedelsiamas gydymas. Tačiau už mus visus, Lietuvos visuomene, turiu atsiprašyti, jog priverstinis gydymas Lietuvoje neįmanomas, o šis, nesuprastas genijus, niekada to nesupras. Žinoma, yra išimtys, kai keliama grėsmė sau ar kitiems žmonėms, tačiau tai, jog jo veikla žalinga visuomenei nėra pakankamas argumentas.

Taigi, atsiprašau Mindaugo Peleckio, jog priverstinis protinių defektų diagnozavimas ir šalinimas Lietuvoje yra neįmanomas.

Kadangi pradėjau kalbėti apie ACTA, galiu pridurti ir dar vieną momentą, Mindaugas Peleckis priklauso Lietuvos Rašytojų Sąjungai. Dar viena iš nomenklatūrinio rojaus paveldėta organizacija, kuriai, spėjant pagal šio personažo veiklą, pirmiausia rūpi užtildyti savo konkurentus. Negaliu pasakyti tiksliai, bet ši irštva yra vieni iš tų, kurie yra suinteresuota, kad ACTA taptų teisinę galią turinčiu kūnu…

Kaip ir buvau pažadėjęs Mindaugui Peleckiui, atsiprašymą paviešinsiu savo G+ ir FB profiliuose, tikiuosi, jis bus patenkintas…

Share
 1. to 92.61.38.106
  2012.02.12 14:42 | #1

  Kad jau „baltajam vaiduokliui“ galimai prasidėjo baltoji karštinė… O kadangi labai jau kliūva MP recenzijos, vadinasi, yra „konkurentas“ ar bent norėtų tokiu būti. Ar tik ne iš „Litmenio“ būsi? 😀

 2. 2012.02.12 15:28 | #2

  @to 92.61.38.106
  Man kliūva ne MP recenzijos, man kliūva šūdas viešojoje erdvėje… Kuo mažiau smarvės, tuo geriau gyvensim.

 3. antanas a jonynas
  2012.02.12 17:45 | #3

  Rašytojų sąjunga, kaip irštva, niekad ir niekur nėra pasisakiusi už tai, kad ACTA taptų teisinę galią turinčiu kūnu. Jeigu vaiduokliams kliūva Mindaugo Peleckio teiginiai, prašom kritiką adresuoti tiesiogiai jam. Tolimesnių diskusijų su anoniminiais vaiduokliais nebus.

 4. 2012.02.12 18:04 | #4

  Na, taip, aš irgi suabejojau ar iš vieno nario veiklos galima daryti išvadas apie organizaciją.

 5. 2012.02.12 18:36 | #5

  Peržvelgiau aš keletą Mindaugo Peleckio recenzijų, nes iki šiol nebuvau girdėjus apie šį iškilų Lietuvos rašytoją, matyt dėl to, kad gyvenu JAV, ir nusprendžiau, kad nevertas jis Tavo dėmesio. Tegu koks Vilis Normanas apie jį rašo- tai bent du talentingi rašytojai viens kitą pasiglostys.
  Nors perlų yra, kad ir iš Arvydo Kšanavičiaus „Diletanto Svarstymų“ recenzijos:
  „Kukliai pavadinti būsimojo teisininko „Diletanto svarstymai“ – tai apie 30 skystokų, bet griežtų, pagiežingų, troškulingų esė, kuriuose daugiausia nagrinėjamos banalios (bet šventos) temos -- Sąjūdis, Romas Kalanta, „Bananų balius“, Michailo Gorbačiovo viešnagė Lietuvoje, taip pat istorinės datos (Kovo 11-oji, Sausio 13-oji, Rugpjūčio 23-ioji, Vasario 16-oji, Birželio 3-ioji ir 14-oji).“ arba:
  „autorius, pvz., 155 puslapyje, smerkia „seksualinę revoliuciją“ (pats turi du vaikus)“-what?
  http://www.mpeleckis.eu/recenzijos/599-kalijos-ir-fekalijos
  O Rašytojų Sąjungos išrankumu priimant narius, rodos, irgi neapkaltinsi.

 6. Protingas Chamas
  2012.02.12 19:37 | #6

  Aiste, kodėl tik iš vieno? Atmintyje iš karto iškyla keturių „LSSR lieudies poetų“ vizitas į Airiją. Rašytnamis, as it is: http://www.veidas.lt/lssr-liaudies-poetu-vizitas-lietuvos-respublikos-ambasadoje

 7. Senas Reiveris
  2012.02.12 19:47 | #7

  Anonimo (spėju Mindaugo Peleckio) komentarai su visokiais „čmo“ terminėliais ir padrikais klykavimais apie šmeižtą tai jam garbės nedaro, kad ir kokios ten jo recenzijos bebūtų. Toks įspūdis, kad tarp tų 2-4 recenzijų per dieną kažkur prie Suokalbio baro su „bambaliu“ guli.

 8. 2012.02.12 23:01 | #8

  @Aistė Paulina
  Aiste, tai mano liūdna prognozė LRS atžvilgiu, tačiau atėjus momentui, jie padarys pareiškimą, nes tai natūralu: jie yra suinteresuoti. Čia tik liūdna simptomatika.
  @Protingas Chamas
  Protingasai, dėkoju. Išties, tai dar vienas ryškus simptomas, jog einama link to, ir viskas yra tik laiko klausimas. Šiaip galima padaryti analizę, pateikiant tikslesnes prognozes, kada ACTA bus palaiminta rašytojų.
  @amie kusaite
  Mieloji Amerika, esu pervertintas, bet maloniai. Šiaip ir pats negalvojau įsivelti į šią nesąmonę, tiesiog žmogui reikėjo labai atsiprašymo. Ir su ja bus greitai pabaigta, tiesiog pasiliko dar vienas įrašas, kuriuo esu įsipareigojęs prieš visuomene socialiniuose tinkluose -- parodyti Mindaugui Peleckiui kas yra recenzija, tiesa, su jo pačio knyga.
  @Senas Reiveris
  Labai tikslus pastebėjimas…

 9. to 92.61.38.106
  2012.02.13 1:52 | #9

  Mindaugas Peleckis yra griežtai prieš ACTA ir to nė neketina slėpti.

  • 2012.02.13 2:20 | #10

   O pasisakymuose visiškai tiesiogiai tam pritaria? Ar tokiu būdu jis nori pademonstruoti savo bukumą, nesuvokdamas kas ten parašyta, demonstruodamas pritarimą, tačiau realiai savo retorika ir išsišokimais demonstruodamas, jog yra vienas nuosekliausių šio susitarimo šalininkų? O gal tai tik elementariausi šizofrenijos požymiai?

 10. to 92.61.38.106
  2012.02.13 3:24 | #11

  A, tai tu vėl vadini M.Peleckį šmeižikiškais, orumą žeidžiančiais žodžiais? Dabar jau šizofrenikas, sakai? Ką gi, pats kaltas, kaip sakoma, durnių ir mečetėje užspardo. Prisikalbėsi ant savo galvos, jaunasai dr. iš istorfako. O ACTA akivaizdus blogis, bet tamstai juk neįrodysi, kad ne kupranugaris. Išnyk, šmeižike, nes tikrai kreipsiuosi ir užbylinėsiu.

 11. lokyz
  2012.02.13 5:32 | #12

  @IP šaunuoliui
  Adresiuką, kuriuo šaukimą į teismą siūst gal galima?
  Nes kažikaip ononimų grąsinimai bekiaušizmu atsiduod.
  Ne tik kad pamiršta prisistytyt, betgi dar grąsina. Teroristas pagal visus apibrėžimus.

 12. 2012.02.13 12:05 | #13

  Lokyz,
  nesuprantu, nafik su tuo priedurniu kalbėtis -- neadekvatus jisai visiškai.

 13. lokyz
  2012.02.13 12:47 | #14

  @kreivarankis
  nedekvatūs -- mano specializacija:)

 14. Jurgita
  2012.02.13 13:17 | #15

  parašiau Gpliuse, bet padėsiu ir čia:

  Oooo, Vaiduokli, kas bebūtumėt, labai dėkoju už puikius Rašytojui ir Apžvalgininkui skirtus postus. Savo ruožtu štai mano kuklus indėlis: siūlau rasti bent 5 skirtumus tarp apžvalgos ir knygos IV viršelio:
  http://www.mpeleckis.eu/recenzijos/390-susuktas-protas
  http://tytoalba.lt/lt/index.php?option=com_content&task=view&id=1367&Itemid=66

  http://www.mpeleckis.eu/recenzijos/386-isminties-menas
  http://tytoalba.lt/lt/index.php?option=com_content&task=view&id=1379&Itemid=66

  galėčiau pasiūlyti ir daugiau, bet nėr ko čia teršti eterio. Iš kitos pusės, Rašytojas skelbia, kad visi tekstai saugomi LATGAA-os. Savo ruožtu aš, kaip leidyklos IV viršelių tekstų autorė, džiaugiuosi, kad mano tekstai, percituoti Paleckio, yra taip puikiai apsaugoti. Ir dar kartą dėkoju Vaiduokliui.

 15. 2012.02.13 15:56 | #16

  Atviras laiškas rašytojui Mindaugui Peleckiui:
  http://culture.lt/lmenas/?leid_id=3353&st_id=18852&txt=k%C5%A1anavi%C4%8D

 16. 2012.02.13 18:49 | #17

  @Arvydas Kšanavičius
  Gerbiamas Arvydai, taip, mačiau, jis tarp kitko, šį Jūsų laišką pas save ir buvo įsidėjęs. Aš balsu žvengiau iš jo debilavoto komentaro po juo. Aš nekaltas, bet su manim niekas nenori bendrauti. Tai tik dabar aš pamačiau, su kokiu sąmonės srautu jis gyvena.
  @Jurgita
  Jurgita, dėkoju už komentarą, po kurio komentarų jau būti nebegali.
  @kreivarankis
  Kreivarankį, Lokyz atlieka svarbią funkciją, už ką aš jam dėkingas (nes po jo pasisakymo dingsta neadekvataus turinio komentarai).

 17. Aspats
  2012.02.16 6:24 | #18

  Koks tęsinys?

 18. ssss
  2012.02.17 11:15 | #20

  betgi kad MP rašliava tėra popieriaus gadinimas tingint ar nemokant apskritai nieko dirbti -- tikriausia tiesa…:)

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos