Į pradžią > Pokštai > Kas yra Rokiškis?

Kas yra Rokiškis?

2011.04.25

Visus kankaina klausimas, kas yra Rokiškis ir kaip jis iš tikro atrodo? Jis pats pateikęs kelias versijas. Kaip bebūtų keista, iš dalies jos abi teisingos, bet abi nepilnos.

Kaip visi žinome, Rokiškio, kaip kalbos laisvės gynėjo pristatinėti nereikia, to ir nesiruošiu daryti. Visi žinome, jo nuostatas, kaip turi būti elgiamasi su kalba. Iki šiol į šį reikalą žiūrėjau gana rezervuotai, iš principo pritardamas revoliuciniam judėjimui, kadangi tai buvo pusė, kuri bandė argumentuoti savo poziciją. Tačiau šiandien buvau priverstas suabejoti. Pasirodo, Rokiškis yra intrigantas, kuris giliai prasiskverbė į Lietuvos lingvistų bendruomenę, bando joje sukelti šurmulį. Visgi Edmundo Adomonio nuoroda padėjo susidaryti tikrąjį vaizdą, jog revoliucija, apie kurią kalbamą išties yra tik viršūnėlės, galbūt bandymas išeiti iš konspiracijos. Skaitantys atkreips dėmesį, jog žurnalistai padarė didelį darbą, ir Rokiškis yra minimas tekste (beje, nuorodos nesudėtos).

Lietuvos lingvistikos mokslas išties yra griaunamas. Ir tik dabar tapo aišku, kokiais būdais. Aš to neįtariau, veikiausiai, kaip ir daugelis iš Jūsų, tačiau liūdna, jog tokia tiesa paaiškėjo. Ir taip, viešai ir drąsiai galiu pareikšti, jog braukiu iš savo RSS readerio Rokiškio blogą (nuėjau, pasižiūrėjau, jis ten netgi neįtrauktas, popo.lt tokia kompaktiška bendruomenė, jog galima džiaugtis čia vieni kitais, nenaudojat jokių readerių ir t.t.).

Akivaizdu, jog jis, dirbdamas prieš jo taip vadinamą „Kalbos talibaną“, kasasi po mūsų tautiškumo ir valstybingumo pamatais. Jų pogrindis organizuotas (žiūrėti video). Visgi kyla klausimas, kam jis dirba, bet manau, jog tai anksčiau ar vėliau išaiškės, kadangi patikimi šaltiniai davė žinią, jog VSD ir STT ir dar bet kokios saugumo tarnybos, komitetai ar biurai juo susidomėję ir pradėję tyrimą. Tomis provokacijomis, kuriomis Rokiškis dalinasi savo bloge siūlau netikėti, geriau pasižiūrėkite kelis autentiškus video, kaip berods, VSD nežmoniškomis pastangomis užfiksuotus, kaip Rokiškis išlenda į dienos šviesą. Keli kadrai autentiškos, nesuvaidintos dokumentikos, ir viskas susidėlioja į savo vietas. Nereikia būti net sąmokslo teorijų kūrėju…

httpv://www.youtube.com/watch?v=Ahkjo6TwQd0&feature=related

httpv://www.youtube.com/watch?v=SGzfPpuqamc&feature=related

Atkreipėte dėmesį į veikiančią struktūrą? Trigalvis žiurkiukas, pastebėjote, kokie jo veiklos metodai? Taip, dabar jis jau griebia į rankas šaltą ginklą, tačiau tai ne mažiau gąsdina, kadangi kompromitacinė akcija, nukreipta prieš kitos rūšies graužikus beveik pasisekė. Liaudyje paranoja. Man tik kirba klausimas, kaip iš tikro atrodo Rokiškis?

Dabar aš tik leidžiu sau pagalvoti, ar trečioji Rokiškio galva atrodo taip?

Be jokios abejonės, pilnas Rokiškio portretas reikalautų platesnių analizių…

Share
Kategorijos: Pokštai Žymos: ,
 1. 2011.04.26 1:52 | #1

  Neigiu bet kokias aspiracijas ir konspiracijas! Visa tai -- neiginiai ir melas!

  O jei rimtai, paskaičiau tamstos nuorodas, atradau dar vieną -- http://www.lrytas.lt/-13033214071301264090-kaip-lituanistai-sunaikino-kalbos-moksl%C4%85-lietuvi%C5%B3-kalbos-institute.htm

  Panašu, kad ten kaip reikiant pūlinys. Ir išties, buvom užkabinę tik viršūnėlę, kuri matėsi iš kalbos talibano veiklos rezultatų (ir kaip kai kurie cypė, kad nepelnytai puolam). O dabar, atrodo, ėmė lįsti kai kurie tiesioginiai faktai. Reiks pakapstyt rimčiau gal, įdomu, kaip tada ims rėkti.

 2. 2011.04.26 13:35 | #2

  Lryto neskaičiau, nors irgi mačiau nuorodą. Šiaip žiauri situacija. Labai smarkiai kažkas kažkam užmynė. Bet mokslo institutuose ir universitetuose tokia praktika labai dažna, kada keičiantis vadovybei, formuojama ne tik nauja administracija, bet stengiamasi pašalinti ir nepalankius sau asmenis. Kai pradedi galvoti, objektyvios atestacijų ir konkursų organizavomo tvarkos įvesti neįmanoma. Todėl prielaidos asmeniškumams visai atviros.

 3. 2011.04.26 13:45 | #3

  @baltasisvaiduoklis
  Reikia tai pakapstyt ir patriukšmaut. O tai gaunas situacija, kai per visą LT vos keli normalūs lingvistai ir juos sovietiniai liurbiai dusina. Netvarka.

 4. 2011.04.29 7:21 | #4

  Visada labai malonu, kai kas nors ką nors demaskiruoja.
  Skandalas, ponai.

 5. 2011.04.29 7:21 | #5

  Ta prasme man Rokiškis irgi įtartinas.

  • 2011.04.29 22:59 | #6

   Rokiškis ne tik kad yra įtartinas, bet dar daugiau, nedvejodamas galiu pasakyti, jog jis yra slaptos organzacijos narys. Ryšiai matosi akivaizdžiai. Pavyzdžiui: Rokiškis yra Rokiškis, tačiau ne per seniausiai kažkas Lietuvoje nukrito ir Rokiškis davė nurodyma su tiksliomis kordinatėmis, kur reikia rinktis savo slaptai organizacijai. Arba dar, ryšiai su Maumazu atrodo beveik nekalti, bet kai geriau pasigilini, tai ne taip jau ir paprasta. Kaip žinia Maumaz garbingai vadovauja katedrai ir atlieka profesoriaus pareigas Mykolo Romerio universitete. Ir čia jau darosi visai įdomu, nes galima matyti šios slaptos organizacijos veikimo kryptis -- M. Romeris gimė Bagdoniškyje, o mirė Vilniuje. Kryptis akivaizdi, organizacija juda link Vilniaus iš Rokiškios rajono. Įdomu? toliau dar gražiau. Rokiškis nurodė koordinates būtent į Rokiškio rajoną, Mykolas Romeris taip pat dažnai aplankydavo Rokiškio rajoną. Čia jau daugiau negu akivaizdu…
   Dar daugiau, mane kamuoja klausimas, kaip jie privertė universiteto vadovybę, jį pavadinti teisininko iš Rokiškio rajono vardu. Faktų galima rankioti ir rankioti. Romeris juk buvo masonas -- akivaizdus polinkis į slaptąsias organizacijas ir t.t.
   Arba Kreivarankis. jis juk irgi iš šiaurinės Lietuvos dalies, per Kauną atvažiavo į Vilnių (Romeris irgi iš pradžių dėstė Kaune, paskui Vilniuje), akivaizdžios sąsajos.
   Kaip rašė ne per seniausiai vklasė, kai kurie Rusijos geopolitiniai sprendimai jau seniai aprašyti, tereikia pasiskaityti…
   Šiuo atveju, norint suprasti, kas yra Rokiškis ir jo veikimo metodus, reikia studijuoti Mykolo Romerio biografija, ir viskas pasidarys aišku. Nors nuo trigalvės žiurkės mes kažkaip atitolom. Na, bet vistiek, genialu…
   😀 😀 😀

 6. skirtumas
  2011.04.30 13:28 | #7

  @baltasisvaiduoklis
  O jei dar pridėsime tam tikras nenuginčijamas sąsajas su Vitu Vasiliausku…

  • 2011.05.02 0:22 | #8

   Taip, sąsajų daugiau negu reikia. Nors aš manau kad Vitas Vasiliauskas tėra kažkokia programa, sukonstruota Rokiškio …

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos